~[6.] ~ Gwendolyn Housley - seznamte se ~ Edithko moje... ~ ^^

30. října 2009 v 9:51 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Gwendolyn Housley - seznamte se...
Délka: Střední - 6 pictů
Napětí: Žádné

I když se to zdá nepravděpodobné, s Edith jsme šli pak do restaurace...povídali jsme si o všem možném, ale hlavně o modelingu :)
Pak nám konečně přinesli krocana... Byl výborný, ale i přesto má matka dělala lepšího :) a jestli vás to zajímá, údajně má moje matka za mnou přijet asi tak za měsíc...tak se alespoň setká s mou "adoptivní dcerou". :)
Edith mě pak obejmula: Prý že mi strašně děkuje, že jsem si jí vzala k sobě a že jsem jí pozvala na večeři a celých 10 000 zaplatila...Tady to je totiž příšerně drahý (ale luxusní :) ) a jeden krocan stojí 5 000.
Domů jsme šli sice mlčky, ale i přesto...šli jsme domů a spolu... :) Mám jí strašně moc ráda...ona je takovej malej andělíček :)
Doma jsme si zase na gauči povídali...dozvěla jsem se tedy, že: Jakovi je 56 let ; její mámu pronásledují paparazzi (patří jí to :P) ; vyrůstala v dětském domově, protože její matka tenkrát hodně pila (pak se sklidnila a adoptovala si jí zpátky) ; Jake je děvkař ; a mnohem více věcí.
Po tom úmorným dnu jsme šli spát. Nedivte se, že spolu do postele, ale přece nenechám Edithku spát na gauči. Postel jí možná koupím časem, jakmile si vydělám více peněz. Do té doby budeme spát spolu. A mimochodem že má Edithka ten culík...nedivte se, ale ona si na spaní dělá culíky ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama