Prosinec 2009

28. 12. 2oo9 >> Brééé ráánko =D

28. prosince 2009 v 11:02 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Bré ránko =D . Tak jsem se teda konečně vyhrabala z postýýýlky =D. A mám dobrou zprávu. Píšu už z mýho počítače (tky to je nezvyk, když má máma tichou klávesnici... =D) a to tky značí, že by dneska měl přibýt další díl ŽNS. Doufám, že máte aspoň trochu radost...ale co, stejně sem nikdo nechodí, nikdo si to nečte (vynechávám některá věrná SBénka a Nishu s Lucíkem =D)...To jsem vám jenom chtěla oznámit, mno =D. Takže teďka jdu nafotit další díl v Simíkách, rovnou jich asi nafotím víc a dám je do rozepsaných, když bych tu nebyla, tk aby mělo co přibejvat nebo když bych zase skončila u mamky na počítači...upřímně řečeno - dává mi zabrat nafotit aji ten jeden jedinej díl, tdy to přece jenom není jako byla Gwendolyn Housley =D. Tk ale konec keců, jde se fotit a potom oběhnout SB...Pak ještě vlízt na můj blog, na můj druhej blog, na můj třetí blog...fíííha =D

Hodnocení komixu (Gwendolyn Housley - seznamte se!) od tatra.nky

27. prosince 2009 v 9:57 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Gwendolyn Housley - seznamte se...
Pro ty co si nepřečetli název článku - nebojte, nechystám druhou řadu xD. Ta bude možná u ŽNS ;). Ale u tatra.nky jsem se asi tk před měsícem nebo dvěma zapsala na ohodnocení komixu, vybrala jsem Gwendy. A můj komix byl jako poslední ohodnocený na Štědrý den. Aspoň nějaké štěstí =D. Chcete se podívat, jak do padlo hodnocení? Tk se podívejte pod perex ;)

26. 12. 2oo9 >> Omluva...už zase? =D

26. prosince 2009 v 10:34 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Chtěla bych se vám všem omluvit, že jsem nakonec nic nepřidala, ale cestovali jsme na hřbitov, potom byli ještě poslední přípravy, rychlé balení posledních dárků a vše pouze proto aby letošní Vánoce byli u nás doma dokonalé. Včera jsme měli tradiční "rodinný sraz" který se koná u babičky a dědy. Tam jsme byli od dvanácti (já vstávala v jedenáct a musela jsem máknout, protože jsem se zadívala na Mamma Miu =D) až do šesti večer a ségra mě hnedka rvala do postele, abych nebyla stresovaná a tak, protože jsem teda co se týče alkoholu nepila zrovna nejmíň xDDD. Stejně nejlepší ze všech byla teta Hela která tam začala tancovat xDDD. Radši bez komentáře =D. Jinak co jste dostali pod stromeček? Já dostala hromady oblečení, PC hru Lara Croft - Tomb Raider (Anniversary a Underworld), přenosný DVD přehrávač (ano, to je ten "poklad", který mě odlákal od počítače =D), stolní hru Activity 2, voňavku Hannah Montana a kabelku...doufám, že jsem na nic nezapomněla =D. Kdyžtak jsem pro vás udělala ještě když by Štědrý den pár grafických úprav fotek z Street Lifu, ze všech dílů, i z toho co tu ještě není uveřejněný. Sice ho sem dám, ten jeden obrázek, trochu vám toho sice prozradí, ale ne zase příliš =). Je to upravované v Photoshopu, proto prosím berte ohledy na to, že jsem v PhotoShopu začátečnice =). Dám z každého dílu jeden obrázek - ten nejlépe upravený =) :

(Originál: ZDE)
Zbytek pod perexem!

24. 12. 2oo9 >> Co se týče dneška....

24. prosince 2009 v 11:21 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Áno, náš vytoužený den již konečně přišel a dnes jsou Vánoce. Podle BIBLE se v tento den narodil Ježíš Kristus...Pro nás je to především svátek radosti a předávání dárků =) . Tak co, víte už, co dostanete? Nebo co si aspoň přejete? Já tedy nevím, jestli tu budu dneska nějak moc extra abych mohla přidávat, ale čas od času se ozvu na sto procent =D Chystám sem dneska dát ten baráček z The Sims 3 dát na stažení, ale když já nevim =( =D. Jinak tu asi můžete očekávat nějaký minikomix, úvod nového komixu v The Sims 2, další díl Street Lifu (já už ho mám nafocenej, jsem pouze líná ho napsat =) ) a za nejlepších podmínek, které jsou možné, se tu objeví další díl Života na střední. Dobrá, dobrá, končím s trapnými kecy =) . Tak ahój!

My Angel

19. prosince 2009 v 23:40 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Minikomixy
Ahojky! Celkem jsem se nudila, tak vám přináším jeden minikomix. Je focený v The Sims 2. Obyčejně bych vám sem dala Život na střední, ale vysedávám u mamky na počítači a aby nepřibýval jen Street Life tak budou přibývat také minikomixy =)

Minikomixy

19. prosince 2009 v 16:09 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK)

MrS.BuDhIcZeK

My Angel >> The Sims 2

Nisha


19. 12. 2oo9 >> Já vyhrála? =D

19. prosince 2009 v 9:53 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Ahojky! Tak se opět ozývám s mýma trapnýma kecama =D . A taky jsem u nishi na blogu vyhrála SONC (Soutěž O Nej(lepší) Colorizaci). Každopádně bych chtěla poděkovat všem, kteří pro mě hlasovali, i když si tento článek nejspíše ani nepřečtou. Dala jsem tam snad jeden z mých nejhorších výtvorů ×D . A on to ten jeden z nejhorších výtvorů nakonec vyhraje...Celkem šok, mno =D . Jinak konečně jsem už vyřešila problém s TS3 a tím plážovým domkem, tak ještě znovu nafotim zahradu, ale tentokrát trochu jinak, interiér vyfotim jen přes skla, to řešit nebudu =D. Jestliže vám to nevadí =D. Ovšem, lepší než nic =D. Nebo se alespoň pokusim nafotit ten interiér aji zevnitř...Kdyžtak vám sem dávám colorku, se kterou jsem vyhrála, tak mi do komentářů můžete napsat, jak se vám líbí =) :

12. 12. 2oo9 >> Chystaný down pro vás...

12. prosince 2009 v 19:18 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Jsem si toho vědoma, můj a nishin blog poslední dobou "umírá" neaktivitou, ale aspoň jsme přibrali jedno SB... jinak mi po delší době zase jedou The Sims 3 =) a ten new komix kterej chystám - Street life - bude zřejmě v TS3...jenom ještě vymejšlim děj... =( Jinak k tomu nadpisu - vytvořila jsem "plážový domek", jenom si jaksisi nevzpomínám, kam se mi ukládá...to ještě prozkoumám =) jestli chcete fotečky...mám je už v PC =) ale nedivte se že to je focené v nákupnim módu, ale nechtěla jsem tam stěhovat žádnou rodinku =) jo a kdyžtak se nedivte, je to zatím focené pouze zvenku a barák tam je jenom tk, jak je tady dole... to je jediná fotka s barákem =) Takže dneska je dávka venkovního prostředí baráčku =)

Zbytek pod perexem ;)

2. 12. 2oo9 >> Přeji krásný prosinec =*

2. prosince 2009 v 15:16 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Zdravím všechny! Omlouvám se rovnou aji za nishu, ale nemáme čas jen a pouze na tenhle blog. nisha má plno jiných blogů, například good-girl-nisha.blog.cz kterej je spřátelenej s mym blogískem mrs-budhiczek.blog.cz . Nemusíme mít jen a pouze blogy o simíkách, jako je tenhle! JInak vám chcu popřát krásnej prosinec, včera jste si mohli všimnout změny designu. Jinak jak jsem už párkrát zmínila, v poslední době trávím hodně času na počítači u mámy. Plánuji pro vás ještě jeden komix, který by byl zase dělaný u mámy na počítači. Mno nic, já už musím letět na volejbal, ve 4 máme trénink ;) tk pp, všem krásný prosinec a v nejbližší době se ozvu, za nejlepších podmínek tu můžete očekávat v bližší době nový komix - Street life! =)