Červenec 2012

Chystám rodinu! :)

26. července 2012 v 18:43 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Tedaaaa ... Ne, že bych byla těhotná :D ... Ale v The Sims 3 :)
Kdo tu hru má a hraje v Sunset Valley, zajisté ví, že tam je na kraji města na útesech osamocený domek, kde žije Thornton a Morgana Wolffovi. Na začátku jsou pouze tihle dva, ale v mé hře už mají 4 děti! :P ... V bližší dob+ bych chtěla udělat článek :)

Omluva za zpoždění :)

8. července 2012 v 19:19 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Omlouvám se, chtěla jsem včera v 20:12 dát článek s domkem do projektu "Frentown", bohužel, matka čistila koberec, tudíž v pátek jsme přijeli kolem půlnoci ze Stružince a koberec stále nebyl vyčištěný a včera jsem se dostala pouze na otcův noťas, který je totálně na nic, věřte mi. Tak dneska, se pokusím co nejdříve zapnout Simíky. Samotný dům mám postavený, ovšem nevybavený, neboť to jsou byty, navíc musím vytvořit jedinečné rodiny ... Zatím Vám pouze prozradím, že u bytovky je bazén a je tam 8 bytových jednotek. :)

Aura Dione Ft. Rock Mafia - Friends (30.6.2012)

4. července 2012 v 12:00 | Lady-Sims Team (Nisha)
Ahoj. Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych přidala to "překvápko". Jak si můžete všimnout, je to video. Nečekejte něco extra. Videoklipy v TS mi totiž eště moc nejdou :D


DĚKUJEME!!!! :)))) ... aneb návštěvnost v červnu :)

1. července 2012 v 17:55 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Mám z vás všech strašnou radost. :P ...Je to měsíc, co opět ožil náš blog. Mám radost i z nás, které i přes ohromné časové vytížení napsaly // nafotily a upravily 12 článků. Na rozjezd to stačí. ;) ... A mám radost z Vás, kteří na nás ani trochu nekašlete, a i když jiné blogy mají stokrát větší návštěvnost, jsme za to opravdu šťastné! :) .. Použily jsme jen jednoduchý žebříček návštěvnosti tady z Blogu.cz. :) ... Pokochejte se svou pilností! :)