Červenec 2016

Photoshoot No.1

31. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Opět přináším jakýsi "photoshoot" mé siminky. :) Snad se bude líbit! :)

~[4.] ~ Welcome to my life ~ Časy se mění ~ ^^

30. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
Tak a je tu zase další díl. Do budoucna jsem přemýšlela o tom, že by tento komix vycházel pouze jednou za týden a začala bych současně dělat i další komix, ale zase na sebe nechci moc naložit, abych něco neslíbila a pak to nesplnila.

Krajina

29. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Simíci vlastně nemusí být pouze o simíkách. Může to být i o krajině. To je důvod, proč Vám sem dneska dávám fotku krajiny z The Sims 3. :)

Ghost close-up.

28. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Tohle je spíš pouze pro ty, kteří tolik nehrají The Sims 3. Během náhodného hraní, kdy jsem měla ducha na pozemku, jsem se asi poprvé nad ním pořádě pozastavila a vyfotila si ho. :D
Tak alespoň pro pobavení. :D
Ty oči jsou poněkud strašidelné, že? :D

Kornélie Gothová

27. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Rodiny
Tento článek nemá nějaké hlubší poselství nebo tak něco, prakticky jen vám chci ukázat svojí siminku. Určitě spousta z vás, co má The Sims 3, si vybaví rodinku Gothových. Dámskou hlavou rodiny je Kornélie Gothová a já se rozhodla ji trochu pozměnit. Tak se podívejte :) :
Co na ní říkáte? :)

~[3.] ~ Welcome to my life ~ Vše dobré ~ ^^

26. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
Tak a je tu konečně již další díl komixu! :) Jak se to bude dále vyvíjet? Podívejte se do celého článku! :)

Smutný, nicméně vtipný fakt. :D

25. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Tak se zase ozývám. :D
Prázdniny jsou v plném proudu, čtvrtina je za námi a za chvíli i polovina. Já letos maturovala, takže "prázdniny" mi začaly sice už 22. dubna, co se týče maturity tak vcelku až 24. května, kdy nám předávali maturitní vysvědčení, a technicky vzato úplně mi prázdniny začaly až skončením přijímaček 23. června. Ale stejně budu dělat ještě jedny přijímačky v srpnu.
Ale technicky vzato, i ty moje prodloužené prázdniny se pomalu, ale jistě přehoupávají do druhé poloviny. A to i přesto, že začínám až v říjnu.
No, tohle však není hlavní náplní tohohle článku, ale neměla jsem co napsat k tématu, aby to bylo dostatečně dlouhé. :D
Chtěla jsem poznamenat skutečně jen jeden hloupý postřeh, a to, že ... Za tenhle červenec, co jsem již napsala článků, tak jsem jich napsala už více, než za:
  1. celý rok 2010
  2. celý rok 2011
  3. celý rok 2013
... a pomalu doháním už i počet článků z roku 2012, kdy proběhlo znovuzrození blogu. Nejhojnější byl rok 2009 - první rok blogu, přidávala jsem především Gwendolyn Housley. Ale jak tak nad tím přemýšlím, hodně, a že skutečně hodně článků jsme ale s nishou promazaly, takže možná jsme na tom nebyly tak bídně. :D No nic, zítra (snad) vyjde další díl Welcome to my life. Ti bystřejší již mohli postřehnout, že komix přibývá vždy v sobotu a úterý ve 12 hodin - ve 12 hodin však každý den vychází nějaký článek. Tak kdo je zde primárně kvůli komixu, pro třetí díl si přijďte zítra! :)

Mé učení se s pózovačem.

24. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Zase něco z jiného soudku. Jedná se opět o fotky z The Sims 3, ještě tady bude jeden až tři články s TS3 kromě tohohle. Tohle jsou fotky nafocené již několik let zpátky, když jsem objevila pózovač do The Sims 3 a snažila se s ním naučit. Nejsou to nijak profesionální fotky a nevím proč, ale i přes všechno nastavení ve hře mi přijde, že ty fotky jsou nějaké neostré.
Každopádně pohrála jsem si s fotkama i ve Photoshopu co se týče jasu, kontrastu, gama korekce a tak dále, i když to není ani moc poznat (což je vlastně dobře!).
Takže fotky berte se rezervou, byl to takový můj první pokus.

~[2.] ~ Welcome to my life ~ Šokující zpráva ~ ^^

23. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
Tak a je tu další díl. Jsem zvědavá, jak dlouho mi tahle poctivost vydrží. :D Užijte si čtení! :)

Cinnamon

22. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Rodiny
Nevím, jestli se to dá nazvat rodinou, neboť bydlí sama, ale budiž. :D
Tohle je jedna z mých siminek, za které hraju. Jmenuje se Bey Cinnamon. :)

Fotky ze hry - The Sims 3

21. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Tak pro změnu přináším fotky z The Sims 3. Nejsou to žádné profesionální ani snaha o ně. Když jsem hrála, tak se kolikrát Simíci dost vtipně zatvářili. Něco z toho tu máte. :)

Photoshoot - Jeanne Candelaria

20. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Přináším další nafocenou simí modelku. Jmenuje se Jeanne Candelaria. :)

~[1.] ~ Welcome to my life ~ První den v nové škole ~ ^^

19. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
Jen nejdřív něco málo krátce. Děkuju. Strašně moc děkuju. Mám ohromnou radost. Návštěvnost není na nule! :D ... Trochu jsem se bála, když jsem sem po třech letech psala první článek, jestli se tady vůbec někdy objeví alespoň noha. A objevila! :D ... No nic, je to první díl, berte ho s rezervou, než se rozjedu, je tu spíše asi více textu než obrázků.

18.7.2016 -> (Auto)Korekce.

18. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Píšu pro případ, že by nepřibýval žádný článek. Na Gwendolyn Housley - Seznamte se! si jistě ti, kteří si vzpomenou, vzpomenou se pořádným úšklebkem a smíchem pod vousy. Ano, ten komix jsem si zrovna teď přečetla celý a od začátku a ... Je to strašný! :D
Ale. Je to můj snad první komix, který jsem začala, a především, který jsem dokončila. První komix tohoto blogu. Už jen z tohoto důvodu ho zde nechám, přesto však na něm ještě dolaďuji detaily. Je tam spousta překlepů či pravopisných chyb, tak se je alespoň snažím opravit. Děj přepisovat cenu nemá, to bych to musela i nafotit znova a bylo by to mnohem delší, přece jen, v současném stavu to je skutečně velmi vtipné.
Jistě jste již zaznamenali úvod nového komixu, doufám, že přinejmenším ho dokončím. Když se zadaří, tak bude mít i hlavu a patu a bude oblíbený nebo alespoň se líbit. :D
Tak, toť vše, jdu pokračovat ve své práci.

Fotky - Lucy Bingaman

17. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
A přichází nám další simí modelka, která se rozhodla nám zapózovat. Podívejte se na Lucy Bingaman! :)

~[0.] ~ Welcome to my life ~ ^^

16. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
I přesto, že se mi tomu nechce uvěřit, ano. Začnu nový komix. Nebo alespoň se pokusím ho začít a dokončit. Chtěla bych, vážně bych chtěla. Jen bych asi musela být méně líná. Dlouho jsem nevěděla, jak tento komix pojmenovat, a stejně mi teď přijde hloupé, že jsem ho pojmenovala "Welcome to my life", když ho chci vyprávět v er-formě. No snad mi tento detail prominete, musíte uznat, že "Welcome to her life" nezní tak dobře. :D ... No nic, méně kecání, více komixu v celém článku!

Pokus o profesionální fotky - Caroline Millner (2. část)

15. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Tak tady je pokračování mého focení ze včerejška. Doufám, že se Vám bude líbit. :)

Pokus o profesionální fotky - Caroline Millner (1. část)

14. července 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Tak po dlouhé době jsem zapla Simíky. Nejprve jsem pouze hrála, pak mě však přepadla i ta tvořivější část. Přepadla mne chuť nafotit photoshoot, naplánovat komix, dokonce jsem objevila i mojí osnovu na Edith Keessee. Mohla bych smazat původní úvod a 1. díl a začít fotit od znova. No, jak jsem psala v minulém článku, raději nebudu předbíhat. :)
Vzala jsem Siminku, pózovač, a fotila. Jen se podívejte sami - představuji Vám Caroline Millner. :)

13.7.2016 -> Sliby chyby.

13. července 2016 v 13:53 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Tak uběhlo 3 a půl roku od našeho posledního článku. 4 roky od "znovuoživení". Posledních 18 článků z roku 2012 a 5 o pomoc volajících článků z roku 2013.
A musím podotknout, že se toho hodně změnilo. Tenkrát jsem byla v prváku na gymplu. Teď mám po maturitě, užívám si nejdelší prázdniny za posledních 13 let a vzpomínám. S nishou už nejsme nejlepší kamarádky a asi už nikdy nebudeme. Kdo ví, jestli mě stále považuje za kamarádku. Mám už dva a půl roku přítele a to je také možná jedna z věcí, která nás odcizila. Mimo to, že jsem se také začala učit. V prváku jsem na školu kašlala. Řekněme, že jsem měla svou nejdivočejší pubertu v té době.
Jak tak teď mám prázdniny, přepadla mne nostalgie a tak nějak tvořivý duch. Po dlouhé době jsem zapla Simíky a začala opět hrát, i tvořit. Chtěla bych opět zprovoznit tento blog. Nechci nic slibovat, vždycky napíšu článek "vracím se" a když to neskončí hned u něj, tak následující článek bývá zaručeně poslední. Takže proto nebudu oznamovat žádné zaručené znovuoživení blogu, ani nic takového. Budu se snažit přidávat články. Možná to ale někdy bude váznout. Někdy možná přidám článek každý den, někdy možná přibyde článek až za měsíc a někdy za půl roku.
Nechci se zavazovat k ničemu, protože upřímně, znám se, bohužel až moc dobře.