Srpen 2016

2. dům

31. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Projekt: Stavění domů
Tak přináším další dům na postavení, tentokrát tento dům má přízemí a 1. patro. Pro ty, co tohle ještě neviděli, zatím jsem tímto způsobem postavila jen jeden dům. Někde na internetu si najdu půdorys domu a podle něj stavím. Půdorys samozřejmě přikládám také.
Dům je velmi prázdný, výjimečně u mě je to však tentokrát záměr - je to minimalistický dům. Prostorný, vzdušný, prázdný.
Tak tady je půdorys:
A v celém článku je již výsledný dům:

30.8.2016 -> "Life update."

30. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Tak jak jsem slíbila, jsem zpátky a hlásím se.
Přijímačky mám úspěšně za sebou, jsem přijatá, snažím se psychicky připravit na to, co mě teď čeká (jsem zapsaná do nultého ročníku na úplně jiný obor a k tomu do prváku na tom, kde jsem teď byla na přijímačkách - a budu to studovat obojí), už začínám přemýšlet nad vybavením bytu, do kterého se mám teď v září stěhovat.
Snad budu stíhat články tak, jako to bylo doteď, zkusím to, uvidíme.
Mám teď rozestavěný dům do projektu (nečekaně zaměřeného na stavění domů), další díl Welcome to my life by měl být v sobotu a musím vymyslet něco, čím ty dny mezi tím zaplnit. :D
No, čekejte opět "návaly článků". :)

19.8.2016 -> Pozastavení?

19. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Titulku se neděste. :)
Asi jste si všimli, že teď poslední týden-dva jsem nic nepřidávala. Mám teď před přijímačkama a asi jsem to trochu podcenila. A proto teď ležím jen v učení a snažím se stihnout aspoň polovinu toho všeho.
Nestíhám ještě do toho psát blog, přece jenom všechno to focení, upravování fotek, psaní textu k nim ... Ten čas to zkrátka bere. Přijímačky mám příští středu a určitě se ještě v tom týdnu něco nového objeví a chtěla bych najet zpět na můj systém článek každý den ve 12 hodin.
Tentokrát je to však jiné, určitě to není poslední článek na další tři roky. :P
Tak mi držte palce. :D :)

Proměna č. 2 - Fiona McIrish

10. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Projekt: Proměny
Tak a máme tu další proměnu původní siminky ze hry! Tentokrát se jedná o Fionu McIrish!
K té asi jako samotné nemám co napsat, tak jdeme rovnou na proměnu. :)

~[6.] ~ Welcome to my life ~ Překvapení ~ ^^

9. srpna 2016 v 13:30 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
Tak nejen, že ten díl tady měl bejt už v sobotu, ale dokonce se ječtě zpozdím o hodinu a půl a nepřidám článek ve svých klasických dvanáct. Achjo. :D

Miss Sims - 1. kolo

8. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Miss Sims
Tak a máme tu první kolo Miss Sims!
V tomto kole se Vám kandidátky představí ve svém každodenním oblečení a na konci článku je anketa, kde budete hlasovat, která z nich vypadne. Můžeme? Tak pojďme na to!

Proměna č. 1 - Agnes Muchlzadková

7. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Projekt: Proměny
Aby zde bylo opět něco obměněného, rozhodla jsem se, že rozjedu projekt s názvem "Proměny". Beru simíky již původní ze hry, měním vlasy, make-up, oblečení. Na obličeji ani na těle nic. Snad Vás to bude bavit, jako to bavilo mě! :) ... Je to zamýšlené, že celé to bude v The Sims 3, možná si to ale časem rozmyslím a budu dělat proměny i v The Sims 2, to se uvidí časem. :)
Jako první jsem si vybrala Agnes Muchlzadkovou (ano, jména také neměním. :D). Kdo hrál či hraje The Sims 3, určitě jí aspoň jednou zaregistroval. Ta paní, které zemřel manžel, která smutní. A vlastně i ten, kdo hrál The Sims 2, jí může znát z restaurací, kde zamilovaným simíkům nadává. Nejsem si jistá, v kterém dodatku přibyla, ale tipuji, že asi v Nočním životě.

6.8.2016 -> Zpoždění

6. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Přicházím sem pouze s rychlým informačním článkem.
Obyčejně jsou moje články přednastavené, přednastavuji poměrně hodně dopředu. Teď jsem ale byla na dovolené a nemám ode dneška nic přednastaveno, tímto bych se chtěla omluvit za zpoždění v komixu Welcome to my life a další díl bude pravidelně až v úterý. Také nevím, jestli na zítřek stihnu něco připravit, snad ano. No, to případně sami zjistíte. :D
Měla by přibýt také Miss Sims, ta však asi počká do pondělí, dnes je festival Natruc, kterého se zúčastním. Také v následujících 2 týdnech (dejme tomu?) plánujeme s přítelem dovolenou na Slovensko. Jak se Vás to dotkne či nedotkne Vám dám případně ještě vědět. Tak všem školákům hezký poslední měsíc prázdnin (pro mě ještě není poslední, háhá :D), pracantům hezký víkend. :D
Určitě se v nejbližší době ozvu. :)

Photoshoot - pár

5. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Profesionální fotky - MrS.BuDhIcZeK
Tentokrát zase pro nějaké ozvláštnění, tu máme fotky jednoho páru. No nejsou spolu úžasní? O:)

LaFleur

4. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Rodiny
Přináším Vám svou rodinu z The Sims 2. Troufnu si ale říct, že je to o něčem jiném. Fotky nejsou profesionální. Ani trochu. Dokonce tam mám i prokleté Zka. :D
Ale v tomto článku nejde o profesionalitu fotek. Chci Vám zkrátka a prostě ukázat jednu z mých rodin.
Je tam spousta Maxisáckého oblečení i vlasů - oba chlapi, kteří se tu vyskytují, jsou vytvoření hrou (NPC). Mají původní vlasy (včera jsem rodinu po delší době nehraní načetla), protože nové pánské vlasy jsem si nastahovala až před tím, co jsem začala fotit komix. Původně jsem tam měla asi dvoje, troje vlasy, ale všechny takový... no, ne moc vzhledný. :D
Co se týče oblečení - na děti nemám vůbec oblečení kromě jedný kožený bundy. Takže prosím, nesuďte mě. :D
Další upozornění, simíci jsou foceni při jejich normálním životě. Jeden je zrovna na cestě do postele, dva spící, dva čtoucí ... Berte to s rezervou. Chtěla jsem udělat obměnu a nemít pózující simíky. Však ať je sranda. :D
Jinak paradoxně, v článku je rodina pojmenovaná LaFleur, ale nikdo z nich už není LaFleur. Původně se rodina skládala z matky a její dcery, které se jmenovaly LaFleur.
Hlava původní rodiny. Blanch Daneš. Blanch LaFleur znělo lépe, že ano? :D ... Ale chlap musel být chlap a musel požádat o ruku on. :D Blanch má v současné době již dvě dcery a pracuje jako detektivka.

"Letem světem."

3. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Naše kecy
Vážení, ráda bych Vás pozvala také na svůj druhý blog. Blog, který byl "můj hlavní" - nebo alespoň osobnější. V současné době sice přidávám více na tomto blogu, to však neznamená, že bych tamten zanedbávala či tak.
V současné době tam jsou v provozu především dvě rubriky - a to jest Letem světem a Články na téma týdne.
K článkům na téma týdne snad není, co dodat. Přesto však, pro ty méně znalé, to uvedu na pravou míru. Blog.cz, jenž je poskytovatelem privilegia vlastnit tyto blogy, zavedl několik let zpátky Téma týdne. Když píšu článek, vedle mého rámečku na psaní mi svítí, jaké je téma týdne, a že k němu můžu napsat článek. Kupříkladu dnešní téma (což je téma minulého týdne) je Bloguju, protože. Každý to může pojmout po svém. Já to prokládala úryvky příběhů (nicméně samostatné příběhy nikdy neexistovaly, pouze ty úryvky), které jsem si vymýšlela. Nebo jsem sem tam přidala i nějakou fotku.
Ale hlavní důvod, proč vás chci pozvat na svůj blog je, že tam mám rubriku Letem světem. Jsou to fotografie z mých cest. Jsou to obyčejné fotky. Nazvala bych to "okem turisty". Profesionálního fotografa to nezaujme, normálního turistu ano. Dávám Vám zkrátka nahlédnout do mého života skrze to, kde jsem byla na dovolené. Myslím, že někoho by to mohlo zajímat. Momentálně tam je kompletní "zpravodajství" z mého čtyřdenního pobytu v Londýně, dále tam jsou fotky z Passa del Tonale, kde jsme byli na lyžích, a zatím nejdelší část je má výprava po jihovýchodní Anglii a Walesu. Upozorňuji, byla jsem tam před čtyřmi roky, ale stále jsem byla lenivá a nepřidávala fotky. Ta "série" JV Anglie a Walesu je rozčleněná do článků po sedmi fotkách a řekla bych, že to je tak akorát.
Tak akorát, že to není zbytečně zdlouhavé, a zároveň tak akorát, že to není příliš krátké, i když například Chepstow Castle je rozdělený do dvou článků.
Ale tím nekončím. Ještě tam přibyde to, co jsem tam nestihla za ty čtyři roky přidat. Holandsko, Bad Hofgastein, Skotsko (a to bylo extrémně nádherné!), něco málo z Tyrolska (teď si z hlavy nevzpomenu na jméno města, kde jsme byli ubytovaní) a letos ještě navštívím Slovensko.
Tak to je moje malá upoutávka pro zájemce. :D
Jestli chcete poznat kousek Evropy turistickým pohledem, tady můžete:

~[5.] ~ Welcome to my life ~ Náhodné setkání ~ ^^

2. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Welcome to my life
Tak se hlásím již s pátým dílem komixu. Jak se Vám vlastně jinak daří? Neděsí Vás, že prázdniny jsou už za polovinou? Mě teda poměrně ano. Ale tak snad to přežijeme. :)

Miss Sims - Představení

1. srpna 2016 v 12:00 | Lady-Sims Team (MrS.BuDhIcZeK) |  Miss Sims
Tak a je tu první soutěž! Jedná se o soutěž, která je celá tvořena mnou, možná, že spíše než soutěží bych to nazvala ... Vlastně ani nevím jak. :D
Soutěžící jsou vytvořeni mnou, v tomto díle se představí a od příštího dílu bude jen na vás, koho vyloučíte! :)